AF REHAB - REHABILITAČNÉ A VZDELÁVACIE CENTRUM BRATISLAVA

recepcia@afrehab.sk | +421 948 446 652  

AF REHAB, s.r.o.

AF REHAB Bratislava

0948 446 652

Naše rehabilitačné centrum poskytuje fyzioterapiu a rehabilitáciu detí a dospelých. Sme jediné oficiálne špecializované pracovisko na SM systém (SPS Spirálna stabilizácia) na Slovensku. Na našej rehabilitačnej klinike nájdete aj certifikovaných terapeutov Vojtovej metódy. V praxi používame aj ďalšie rehabilitačné metódy podľa individuálnych potrieb klientov.
Vzdelávacie centrum pre fyzioterapeutov a verejnosť ponúka najširší výber akreditovaných kurzov SM systém (SPS) na Slovensku a ďalších kurzov: kineziologické tejpovanie, triggerpoint, flossing, spúšťové body, funkčná manuálna medicína a iné.
V našom e-shope nájdete široký sortiment rehabilitačných pomôcok pre metódu SM system (SPS), funkčnú manuálnu medicínu, tejpy a flossing.

Zmeny v objednávaní od 01.01.2023

Dovoľujeme si našich klientov upozorniť, že od 1. januára 2023 prechádzame v našom rehabilitačnom centre na nový objednávkový systém.

Naše služby

Naše služby

Sme rehabilitačné centrum v Bratislave špecializované na liečbu detí a dospelých pomocou metódy SM systém (SPS) a Vojtovej metódy.
Kurzy a semináre

Kurzy a semináre

V našej ponuke nájdete certifikované kurzy SM systému (SPS), a mnoho ďalších odborných kurzov, ktoré pravidelne dopĺňame
E-shop

E-shop

Všetko pre SM systém (SPS) na jednom mieste, odporúčané výživové doplnky, anatomické modely chrbtice, knihy, tejpy

Novinky & aktuálne informácie

Webináre AF REHAB

Webináre AF REHAB

V súvislosti s opatrením vlády v boji proti COVID-19 nie je možné dočasne realizovať naše klasické kurzy a preto sme pre Vás pripravili novinku, ktorou je interaktívna forma vzdelávania z pohodlia Vášho domova - Webináre AF REHAB.

Sme stále otvorení...

Sme stále otvorení...

Sme otvorení. Naše rehabilitačné centrum je poskytovateľ zdravotnej starostlivosti. V našich prevádzkach v Bratislave a v Košiciach aj naďalej poskytujeme rehabilitačné služby. Neváhajte a objednajte sa.

Ordinačné hodiny

Pondelok

07.00 - 19.00 h

Utorok

07.00 - 19.00 h

Streda

07.00 - 19.00 h

Štvrtok

07.00 - 19.00 h

Piatok

07.00 - 14.00 h

Prihláste sa do Newslettera

  • Vaše osobné údaje (email) budeme spracúvať len za účelom zasielania newslettrov a noviniek so zaujímavým obsahom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Svoj súhlas so zasielaním a spracúvaním osobných údajov môžete kedykoľvek odvolať prostredníctvom odhlasovacieho odkazu v každej zaslanej kampani. Zásady ochrany osobných údajov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM)

Naši partneri

Spiral Stabilization
AŠK Slávia Trnava
P+P Partner

AF REHAB, s.r.o., Račianska 66, Bratislava
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel.: +421 948 446 652

© 2020 AF REHAB, s.r.o. | Rehabilitačné centrum Bratislava | Ochrana osobných údajov | Pravidlá súťaží