AF REHAB - REHABILITAČNÉ A VZDELÁVACIE CENTRUM BRATISLAVA

recepcia@afrehab.sk | +421 948 446 652  

O nás

AF REHAB Bratislava je špecializované rehabilitačné a vzdelávacie centrum zamerané na liečbu detí a dospelých metódou SM systém (SPS) a Vojtovou metódou.

Okrem rehabilitácie a fyzioterapie, organizujeme odborné kurzy najmä metódy Špirálna stabilizácia (SM system), ale aj napr. Kineziologického tejpovania, Rehabilitácia temporomandibulárneho kĺbu, Rehabilitácia cerviko-kraniálnej oblasti, Trigger point terapia, flossing, rockpods, a funkčná manuálna medicína. Našu ponuku kurzov neustále rozširujeme o ďalšie zaujímave kurzy a nové prístupy vo fyzioterapii.

V našom eshope ponúkame všetko pre SM system (SM system lano, podložky, palice, DVD, knihy…), tejpy, výživové doplnky, potreby pre fyzioterapeutov, anatomické modely chrbtice, anatomické atlasy atď.

Zakladateľ AF REHAB Mgr. Andrej Foltýn – fyzioterapeut s 20 ročnou praxou v odbore. Zúčastnil sa na OH v Pchjongčchangu 2018, pravidelne spolupracuje s našimi slovenskými hokejovými a atletickými reprezentáciami. Zameranie SM systém, Vojtova metóda, špecializácia v detskej fyzioterapii.

Chceš pracovať v našom tíme?

Na tomto mieste zverejňujeme ponuky voľných pracovných pozícií u nás.

Momentálne neponúkame žiadne voľné pracovné pozície.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM) KURZ METÓDY SPS (SM-SYSTÉM)

Naši partneri

Spiral Stabilization
AŠK Slávia Trnava
P+P Partner

AF REHAB, s.r.o., Račianska 66, Bratislava
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel.: +421 948 446 652

© 2020 AF REHAB, s.r.o. | Rehabilitačné centrum Bratislava | Ochrana osobných údajov | Pravidlá súťaží